TAPICER KRAJENKA

Jesteśmy zakładem świadczącym usługi w zakresie tapicersko – renowacyjnym mebli. Zatrudniamy dobrze wykształconych, solidnych pracowników w tej branży. Nasza firma tapicer Krajenka zapewnia swoim klientom także profesjonalne doradztwo od momentu pierwszego spotkania. Dysponujemy szeroką gamą bardzo dobrych, wykonanych z najlepszej jakości włókien, materiałów wykończeniowych oraz ozdobnych dodatków. Śledzimy na bieżąco trendy panujące w danym momencie, żeby być na bieżąco i móc zaoferować to co najnowocześniejsze. Ogromna liczba modnych wzorów oraz ciekawa kolorystyka zapewnia możliwość dobrego wyboru. W razie niezdecydowania chętnie podpowiemy co najlepiej pasowałoby do danego wnętrza. Świadczymy nasze usługi w obrębie 30 km od naszej siedziby. Cechuje nas terminowość i estetyka wykończenia najmniejszego nawet elementu. Powierzając nam swoje umeblowanie do ponownego obicia lub odnowienia zapewniamy, że wróci do Państwa produkt wyglądający jakby opuścił przed chwilą fabrykę. Mamy już wielu zaufanych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy. Jest to dla nas bardzo istotne a pozytywne opinie wpływają jeszcze bardziej motywująco na naszą działalność.

Czego można od nas oczekiwać?

Nasza działalność skupia się nie tylko na zakładaniu nowego obicia czy jej odnawianiu. Obijamy także drzwi specjalną tkaniną ocieplającą i wyciszającą, wymieniamy stelaże, naprawiamy meble. W ostatnich latach nastąpiło duże zainteresowanie antykami. W związku z tym trafia do nas wiele osób w celu fachowego odrestaurowania starego mebla. Niektóre są naprawdę w złym stanie lecz dzięki odpowiednim specjalistom przy zastosowaniu nowoczesnych środków w postaci szpachli, past i lakierów, starocie dostają nowe życie. Posłużą one jeszcze wiele lat ponieważ wykonane są najczęściej z bardzo dobrego drzewa. My dokonując konserwacji zapewnimy, że cieszyć będą jeszcze przyszłe pokolenia. Zachwycenie klientów końcowym efektem bardzo nas raduje.
W naszej ofercie posiadamy także możliwość renowacji lub naprawy zniszczonych foteli, krzeseł w budynkach użyteczności publicznej. Zgłaszają się do nas placówki służby zdrowia, szkoły , przedszkola, urzędy. Każdemu chętnie doradzamy i staramy się bardzo dokładnie wykonać powierzoną nam usługę. Dbamy o to aby wszystko było starannie wykończone w najmniejszych szczegółach. Klienci są z nas bardzo zadowoleni, dlatego często przychodzą do firmy KARO po pomoc.

Tapicer Krajenka
Tapicer Krajenka

Jacy jesteśmy?

Wszyscy zatrudnieni u nas fachowcy traktują swoją prace bardzo poważnie. Z ogromnym szacunkiem odnoszą się do naszych usługobiorców. Służą radą osobom niezdecydowanym, zapoznają z nowościami na rynku tapicerskim. Najwierniejszym i stałym klientom oferujemy zniżki. Jesteśmy dumni z tego że doceniają naszą pracę i stale do nas wracają. Wydawałoby się że zawód ten nie będzie już potrzebny. Po co odnawiać stare jak można kupić nowoczesne umeblowanie. Jednak przyzwyczajenie i sentyment do pewnych rzeczy sprawia, że mamy pełne ręce roboty. Na życzenie klientów po wcześniejszym uzgodnieniu świadczymy usługi na miejscu bez konieczności przewożenia mebli do naszego zakładu. Nie wszystko da się tak wykonać. Do niektórych rzeczy potrzebne są specjalne urządzenia. W każdej sytuacji indywidualnie podchodzimy do danej osoby. W przypadku bardzo dużych wydatków usuwania usterek proponujemy opłatę ratalną bez dodatkowych kosztów. Jest to forma bardzo korzystna dla obu stron. Zachęcamy do odwiedzenia naszego zakładu a my zapewnimy najdogodniejsze warunki. Z nami się można zawsze dogadać.

Profesjonalna Naprawa i Renowacja Mebli Tapicerowanych

KARO Zakład Tapicerski

Tłukomy 24
89-320 Wysoka

Zamów bezpłatną wycenę:
605 118 003